Stowarzyszenie Dyrektorów i  Prezesów Zakładów Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej Stowarzyszenie Dyrektorów i  Prezesów Zakładów Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej
Strona Główna
Strona Główna
Kontakt
Kontakt


szukaj
Do obejrzenia tej strony wymagany jest zainstalowany Flash Player w wersji 6.0 lub nowszej oraz właczona obsługa Java Script. Wydaje się, że jedna z tych technologii nie jest dostępna w Twojej przeglądarce.
Włącz obsługę Java Script lub
kliknij tutaj aby zainstalować plug-in Flash Player.

Aktualności

2017-09-01

Nowelizacja ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 20 lipca 2017

Uprzejmie informuję, że w dniu 20 lipca 2017 r. uchwalona została nowelizacja ustawy o gospodarce nieruchomościami, w której przewidziano szereg zmian dotyczących działalności zawodowej w dziedzinie gospodarowania nieruchomościami, w tym szczególnie istotnych i oczekiwanych przez środowisko zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zarządców nieruchomości. Ustawa została opublikowana w Dzienniku Ustaw z dnia 8 sierpnia 2017 r. pod poz. 1509. Nowe przepisy zaczną obowiązywać co do zasady od dnia 1 września 2017 r.

więcej »

2015-06-11

Gminy walczą o państwowe dopłaty na budownictwo socjalne

Wartość wniosków złożonych przez samorządy do państwowego banku BGK na dopłaty do budownictwa socjalnego już przekroczyła zarezerwowaną pulę 63 mln zł.

więcej »

2015-01-20

Rewitalizacja będzie kolejnym zadaniem własnym gmin

Jak podaje Serwis Samorządowy PAP rewitalizacja będzie kolejnym zadaniem własnym gmin - przewiduje projekt założeń ustawy o rewitalizacji przygotowany przez MIR.

więcej »

2014-06-05

Wystapienie Rzecznika Praw Obywatelskich ws. lokali komunalnych

Rzecznik Praw Obywatelskich sygnalizuje w wystąpieniu problem dotyczący zasadności pozostawania w obrocie prawnym uregulowania zawartego w ustawie o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego, nakładającego na gminy obowiązek określenia w uchwale dotyczącej zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy również zasad wynajmowania lokali mieszkalnych o powierzchni powyżej 80 metrów kwadratowych.

więcej »

 
65-120 Zielona Góra,
ul. Zjednoczenia 110
tel. (68)322 91 96,
fax (68)322 91 84


Szkolenia Energetyczne

KURSY - SZKOLENIA

Seminarium o tematyce: KULTURA I KLIMAT ORGANIZACYJNY W PRACY ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI. »

Data zamieszczenia: 2013-09-11
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 30 lipca 2010 r. w sprawie stałego doskonalenia zawodowego przez rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zarządców nieruchomości Stowarzyszenie Dyrektorów i Prezesów Zakładów Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej informuje, iż w dniu 27.09.2013 r. o godzinie 900 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze, Aleja Wojska Polskiego 9 odbędzie się seminarium o tematyce: KULTURA I KLIMAT ORGANIZACYJNY W PRACY ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI. Ukończenie seminarium gwarantuje odbycie 6 godzin edukacyjnych kształcenia.  więcej »

******

Seminarium o tematyce: KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA W DZIAŁALNOŚCI ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI. »

Data zamieszczenia: 2013-06-10
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 30 lipca 2010 r. w sprawie stałego doskonalenia zawodowego przez rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zarządców nieruchomości Stowarzyszenie Dyrektorów i Prezesów Zakładów Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej informuje, iż w dniu 27.06.2013 r. o godzinie 900 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze, Aleja Wojska Polskiego 9 odbędzie się seminarium o tematyce: KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA W DZIAŁALNOŚCI ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI. Ukończenie seminarium gwarantuje odbycie 6 godzin edukacyjnych kształcenia. Zajęcia poprowadzi wykładowca Uniwersytetu Zielonogórskiego prof.dr hab. Bogusław Pietrulewicz. więcej »

******

Seminarium o tematyce: PRAKTYCZNE STOSOWANIE PRZEPISÓW USTAWY PRAWO BUDOWLANE PRZEZ WŁAŚCICIELI I ZARZĄDCÓW OBIEKTÓW BUDOWLANYCH W ZAKRESIE ICH UTRZYMANIA. »

Data zamieszczenia: 2013-04-26
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 30 lipca 2010 r. w sprawie stałego doskonalenia zawodowego przez rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zarządców nieruchomości Stowarzyszenie Dyrektorów i Prezesów Zakładów Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej informuje, iż w dniu 17.05.2013 r. o godzinie 9.00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze, Aleja Wojska Polskiego 9 odbędzie się seminarium o tematyce: PRAKTYCZNE STOSOWANIE PRZEPISÓW USTAWY PRAWO BUDOWLANE PRZEZ WŁAŚCICIELI I ZARZĄDCÓW OBIEKTÓW BUDOWLANYCH W ZAKRESIE ICH UTRZYMANIA. Ukończenie seminarium gwarantuje odbycie 6 godzin edukacyjnych kształcenia. więcej »

******

Seminarium o tematyce: OBOWIĄZKI WŁAŚCICIELI I ZARZĄDCÓW W ZAKRESIE UTRZYMANIA OBIEKTÓW W NALZYTYM STANIE TECHNICZNYM »

Data zamieszczenia: 2012-03-07
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 30 lipca 2010 r. w sprawie stałego doskonalenia zawodowego przez rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zarządców nieruchomości Stowarzyszenie Dyrektorów i Prezesów Zakładów Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej informuje, iż w dniu 05.04.2012 r. o godzinie 9.00 przy ul. Wrocławskiej - Grzegorza Zarugiewicza 12 a, "PALMIARNIA" odbędzie się seminarium o tematyce: OBOWIĄZKI WŁAŚCICIELI I ZARZĄDCÓW W ZAKRESIE UTRZYMANIA OBIEKTÓW W NALEŻYTYM STANIE TECHNICZNYM.  więcej »

******

Szkolenia przygotowujące do uzyskania uprawnień do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków oraz lokali mieszkalnych. »

Data zamieszczenia: 2009-03-04
Stowarzyszenie Dyrektorów i Prezesów Zakładów Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej informuje, iż organizuje szkolenie przygotowujące zainteresowanych do uzyskania uprawnień do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków oraz lokali mieszkalnych. więcej »

******


 WSTECZ | GÓRA


Copyright© 2007 SDiP ZGMiK All Rights Reserved